• Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Hazar Can Kıpçak Kimdir?

Merhaba ben Hazar! 2017 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldum. 2019’da avukatlık hayatıma başladım ve kişisel verilerin korunması hukuku, iş ve sosyal güvenlik hukuku, ticaret ve şirketler hukuku ile sözleşmeler hukuku alanlarında çalışmalarımı sürdürmekteyim. Aynı zamanda İzmir Ekonomi Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Özel Hukuk Anabilim Dalı bünyesinde tezli yüksek lisans eğitimimi tamamladım. Yüksek lisans eğitimim sonucunda başarı ile savunduğum “Çalışanların Kişisel Verilerinin İş İlişkisi Kapsamında Korunması” konulu tezimi çeşitli yargı mercilerinin ve veri koruma otoritelerinin kararlarıyla genişleterek Seçkin Yayıncılık aracılığı ile kitaplaştırdım.
Son dönemde giderek hayatımızda yer eden e-ticaret, dijital pazarlama süreçlerinin hukuki boyutunu ilgilendiren tüketici hukuku, internet alan adları hukuku ve e-ticarete dokunan diğer hukuk dallarında çalışmalarımı yoğunlaştırdım.
Bu yolda edindiğim tecrübe ve bilgileri Dijital Girişimciler İçin Hukuk Eğitimi’nde sizinle paylaşarak dijital pazarlama yolunda ilk adımlarınızı atarken ve süreçlerinizi yönetirken karşılaşabileceğiniz hukuki durumlar hakkında fikir sahibi olmanızı amaçlıyorum.
 

© 2023, Ahmet Balat Akademi