• Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Course Directory

Dijital Girişimciler İçin Hukuk Eğitimi

Dijital Girişimciler İçin Hukuk Eğitimi’nde dijital girişimcilerin bilmesi gereken hukuki konular Hazar Can Kıpçak tarafından adım adım anlatılıyor. Dijital Pazarlama girişimine başlamadan önce bu eğitimi izleyerek hukuki yol haritanı belirleyebilir, bu süreçte karşılaşabileceğin hukuki durumlar hakkında bilgi edinebilirsin.

CapCut ile Mobil Kurgu Eğitimi

CapCut ile Mobil Kurgu Eğitimiyle video içeriklerini cep telefonundan kolayca oluşturabilir ve markanı video içeriklerle sosyal medyada bir profesyonel gibi öne çıkarabilirsin.

Influencer Olma ve Markalaşma Eğitimi

Ceylin Örenbaş'ın Influencer Eğitimi ile sen de kişisel markanı oluşturabilir, sosyal medyada kitleler inşa ederek hesaplarını büyütebilirsin.

Sıfırdan İleri Seviyeye SEO Eğitimi

Kamil Yıldırım'ın SEO Eğitimi ile web siteni Google'da üst sıralara taşıyabilir, SEO sektöründe başarılı bir kariyer inşa edebilirsin.

Birebir Destekli Meta Business Eğitimi

Birebir Destekli Meta Business Eğitimini alarak Ahmet Balat ile dilediğin zaman canlı ve birebir bağlantılar yapabilir, haftalık canlı yayınlara ömür boyu, ücretsiz olarak katılabilirsin. Bu sayede Facebook ve Instagram reklamcılığını en iyi şekilde öğrenebilirsin.

Dijital Pazarlama Temel Eğitimi

Ahmet Balat ile Dijital Pazarlama Temel Eğitiminde, veri odaklı dijital reklamcılıktan e-ticarete, sosyal medyadan içerik pazarlamasına kadar her şey detaylıca anlatılıyor. Ahmet Balat, sektörel bilgi ve birikimini de bu eğitimde seninle paylaşıyor. Teknik eğitimler almadan önce Dijital Pazarlama Temel Eğitimini alarak, dijital pazarlamaya dair bilgilerini artırabilirsin.
 

© 2023, Ahmet Balat Akademi